Vrbno 2009


Vrbno 2010

Kanál v Českých Budějovicích už většina z vás zná, tak není asi nutné ho nijak zvlášť představovat. Snad jen, že bude teplá sprcha, umývárna a cukrárna, do které určitě zavítáme na vyhlášené větrníky!!!

Každý den budeme trénovat na kanále. Někdo jen na klidné mírně tekoucí vodě a ti zdatnější i v peřejích. Dále se budeme moci koupat a splouvat kanál na vestách. Navštívíme ZOO na Hluboké a České Budějovice.

V sobotu 29.8. proběhne freestylový závod mládeže, který náš oddíl pořádá, a kterého se zúčastní děti z dalších oddílů po celé ČR. Některé naše děti se stejně jako loni závodů zúčastní a budou hájit barvy našeho oddílu.

Freestyle

A teď to nejdůležitější:

Odjezd: ve středu 25.8. sraz v 16:00 hodin na loděnici

Příjezd: v neděli 29.8. v 17:00 hodin opět na loďárnu

S sebou:

spacák
karimatku
ešus, lžíce, hrníček
baterku
toaletní potřeby
ručník
věci na spaní
dvoje boty na ven
sandále
trička, trenýrky atd…
pláštěnku
věci na vodu!!!

Cena: cena celého zájezdu bude 1 100,-Kč (bohužel levněji to nejde zvládnout)
doprava – 500,-Kč
kanál – 100,-Kč
kemp – 100,-Kč
jídlo – 300,-Kč
kapesné – 100,-Kč


Rodiče, kteří by jste měli zájem se podívat na své ratolesti, popřípadě si vyzkoušet kanál, ozvěte se mi a domluvíme se na nějakém plánu.

Em D

Napsat komentář