Hamerák 2019

V pátek 4.10. pojedeme na Hamerský potok. Odjezd z loděnice v 16.30. Návrat v neděli 6.10. v 17:00 opět na loděnici.

Sebou teplé oblečení, karimatku, spacák, ešus, lžíci, hrníček, pláštěnku, věci na vodu, kulicha.

Cena zájezdu je 700,- Kč. V ceně je startovné na závody, jídlo a doprava.
Jídlo je připravené od soboty ráno, takže na páteční večer jídlo vlastní.

Soustředění Vrbno 2019

V pátek 19.7. se sejdeme v 17:00 na loděnici, kde budeme připravovat a balit vše potřebné k odjezdu. Přinesete si již kompletně zabalený loďák. V sobotu budete mít jen příruční batůžek do auta. Dále odevzdáte Vlaďce kartičku pojišťovny a seznam léků, které berete. V sobotu sraz a odjezd v 8:00 na loděnici. Návrat v sobotu 26.7. zhruba kolem 17:00 hodin.

Junior Kajak Fest

Akce závody na loděnici!
Sraz sobota 8:00. Celý den se bude závodit. Jídlo si každý bude moci koupit ve stánku, tak si nemusíte nic brát. Kdo chce, bude mít možnost přespat na loděnici u nás v klubovně.
Přihlášení jsou: Tomáš Polanský, Míša Pavlová, Mates Novotný, Gábina Polanská, Katka Prokopová, David Hak, David Socha, Tonda Socha, Bára Jiroutová, Šimon Lacina, Štěpán Přibyl a podle zdravotní situace Adam Hak.

více informací: https://juniorkajakfest.cz

Besídka 2018

Ahoj Vodáci!

Jako každým rokem, tak i letos se bude konat Vánoční besídka, tentokrát však změníme lokalitu a zavítáme na Pecku. Besídka se bude konat 7.-9.12. Čas a místo odjezdu ještě upřesníme. S sebou si zabalte spacáky, starší i karimatky a jídlo na pátek.

Na co se můžete těšit? Navštíví nás vodácký Ježíšek, který odmění největší snaživce a večer samozřejmě jedinečná vodácká hra!

Připravte si s sebou nějaké malé dárečky pro kamarády, trochu cukroví a hlavně dobrou náladu! Cena akce je 600,-
Těšíme se na vás.

Přihláška 2018

Vážené děti a rodičové,
letos máme novou změnu v přihlašování do kroužku. Nebudeme se jako vždy hlásit na přihlášky, které jsem vám rozdával, ale vše proběhne cestou internetu přes stránky DDM.
Přihlášku naleznete na stránkách www.barak.cz v sekci sport. Odkaz přímo na přihlášku je zde: přihláška DDM
Platit budeme také přes DDM. Vše o platbách vám vysvětlím na úterním tréninku.

Vrbno 2018

V pátek 22.6. vyrazíme na poslední trénink před soustředěním v Rakousku. Budeme jezdit na kanále v Českém Vrbném u Českých Budějovic. Jsou naplánovány dvě varianty, jedna s příjezdem domů v neděli 24.6., druhá s návratem v pondělí 25.6.. V úterý po přihlášení vám sdělíme,která z variant bude aktuální.
Ve čtvrtek proběhne navázání lodí a zabalení věcí. V pátek sraz v 16:45, odjezd v 17:00 (na nikoho se nečeká).
Sebou si vezměte jídlo na páteční večer, ešus, lžíci, hrníček, spacák, karimatku, baterku, pláštěnku a věci na táboření. Od sobotní snídaně je jídlo zajištěno.
Cena do neděle 650,- Kč
Cena do pondělí 800,- Kč
Návrat v neděli, nebo v pondělí v 18:00.

Junior Kajak Fest 2018

Nezapomeňte všichni, že v sobotu 2.6. začínají na loděnici dvoudenní závody! Přihlášení jste všichni. Nikdo se neodhlašoval. Startovní listina a propozice k závodu jsou na stránkách www.juniorkajakfest.cz. Spaní po domluvě na loděnici možné, rodiče přijďte svým dětem zafandit. Občerstvení zajištěno ve stánku po celý den!

Doubrava 2018

7. – 8.4. proběhne sjezd řeky „Doubravy“ od Pařížova. Voda je vhodná pro všechny, zatrénují si jak větší tak menší! V sobotu vyrazíme z loděnice rovnou na řeku. Spát budeme v chaloupce poblíž Pařížova. V neděli po sjetí řeky dorazíme naloděnici.

  • Sraz: sobota 8:00 h na loděnici
  • Příjezd: neděle 16:00 na loděnici
  • S sebou: spacák, přezůvky, baterka, pláštěnka, věci do chalupy, věci na vodu, ešus, lžící, hrníček, karimatku
  • Jídlo: svačinu na sobotu, večeře bude již společná

Poslední přihlášky bereme v úterý do 18:00 před zájezdem.

  • Cena: 600,- Kč

Choceňský buben 2018

24.3. pojedeme závodit na kayakcrosové závody zvané „CHOCEŇSKÝ BUBEN“. Je to první akce sezony zaměřená na kayakcross. Něco jako naše závody na loděnici. Rodiče, kteří se chtějí podívat na své závodící ratolesti jsou vítáni. Je to dobrá příležitost vzhledem ke vzdálenosti z HK. Po závodech zajištěn oběd na Choceňské loděnici a od 14:00 proběhne v místním kině Máj Festival vodáckých filmů.

  • Sraz: 7:00 h na loděnici
  • Příjezd: 18:00 h na loděnici
  • S sebou: věci na vodu
  • Jídlo: svačinu

Nominace: Míla, Matěj M., Beátka, Kuba M., Honzík M., Tomík, Tonda, David, Jakub M., Ester, Natka, Bára, David V., David H., Šimon, Fanda S., Fanda H., Pipi, Houska, Máťa, Michal, Jenda, Ríša, Petr

  • Cena: 300,- Kč