Akce na vodě pro rok 2022

Rozpis akcí na rok 2022

Pečlivě sledujte stránky a FB, může dojít k změnám.

2. – 3. 4. Sjezd Doubravy
14. 5.Choceňský buben (závody v Chocni)
4. – 5. 6.Junior kajak fest (závody na loděnici)
23. – 30. 7.Tábor v Rakousku
10. – 11.9.Brandýs nad Labem (závody na tamním kanále)

Víkendová akce Benátky a Brandýs

Ahoj všichni, tenhle víkend (12 – 13. června) vyrážíme do Benátek nad Jizerou. Mladší budou jezdit na tamní peřejce, zatímco starší pojedou na kanál do Brandýsa. Spát budeme na tamní loděnici ve stanech. Sraz je v sobotu v 7:30. Sebou si zabalte spacák, karimatku, věci na vodu, oblečení na ven a na cestu, ešus (misku), lžíci, hrníček, hygienické potřeby, pláštěnku, boty do vody a rovněž drobné kapesné. Návrat bude v neděli okolo 17:00. Cena je 500 Kč. Těšíme se vás všechny.

Možná změna termínu tábora

Ahoj všichni, z důvodu konání mezinárodního závodu na České Vrbném v době našeho tábora zvažujeme posunutí jeho termínu o týden dříve nebo později. Rozmyslete si prosím, zda by vám tato změna vyhovovala. Na tréninku se následně domluvíme, jak budeme postupovat.

Vodácká výzva únor 2021

Ahoj vodáci,

vzhledem k tomu, že se bohužel nějakou dobu ještě neuvidíme, vyhlašujeme po měsíční pauze další vodáckou výzvu. Pro tuto výzvu platí stejná pravidla jako pro ty minulé. Nezapomeňte, že vodácká sezóna se už pomalu blíží, pokud tedy chcete mít sílu ve zrádných peřejích, měli byste tuto výzvu plnit poctivě.

Besídka

15. 12. 2020 proběhne na loďárně vánoční besídka. Společně posedíme, shrneme sezónu, promítneme videa a opečeme buřty. Sebou si vezměte něco na opečení. Trocha cukroví na stůl bude velmi vítána.

Vodácká výzva prosinec 2020

Kroužková výzva pokračuje i v prosinci. Opět je pro všechny členy povinná. Systém je stejný jak při minulé výzvě. Ti co doposud nedodělali listopadovou výzvu, ji nejprve dodělají a až pak se vrhnou na tuhle (na každého lenocha a opozdilce může čekat nepříjemné překvapení).

Vodácká výzva listopad 2020

Vzhledem k nynější nepříznivé situaci náš kroužek vyhlašuje pro všechny jeho členy „Vodáckou výzvu“. Jedná se o soubor cvičení, které vás udrží v kondici, takže až se opět uvidíme na vodě, nic vás nepřekvapí. Vše je rozděleno na 2 kategorie, starší (od 11 let včetně) a mladší (do 11 let). Výzva je pro všechny členy kroužku povinná!!!! Rozpis cvičení je na následujících 30 dní. Každý den musíte splnit jedno políčko v seznamu, které následně zaškrtnete. Jakmile výzvu splníte, vyfoťte ji a pošlete zpět na email (vkmhk.vkmhk@gmail.com). Níže naleznete seznam cvičení a návod, jak správně jednotlivé cviky dělat. Přejeme hodně štěstí.

Závody v Brandýse

Ahoj všichni, v sobotu 12. září spolupořádáme závody v Brandýse nad Labem. Vzhledem k situaci, kdy musíme kvůli stavbě trati vyrazit již v pátek, ale na místě není možné zajistit ubytování, musíme poprosit rodiče zda se mezi sebou domluví na dopravě dětí do Brandýsa a zpět. Příjezd na kanál 9:30, odjezd podle vyhlášení výsledků. Rodiče mohou zafandit, vyrazit na výlet po okolí, atd. Jídlo a pití bude mít každý vlastní. Startovné upřesníme v úterý na na loděnici, kde proběhne domluva. Závod je vhodný i pro ty nejmladší.