O nás

Jsme vodácký oddíl vedený pod Domem dětí a mládeže v Hradci Králové a scházíme se každé úterý od 16:00 do 18:00 na loděnici v Malšovicích nad jezem. (mimo zimního období Listopad až Únor kdy chodíme do tělocvičny, trénujeme v bazénu na lodích a další aktivity).

Jak se k nám dostat? Myslím, že nejlepší a nejnázornější bude asi mapa. Přesto doplním, že loděnice se nachází u slepého ramene na levém břehu Orlice nad Malšovickým jezem od něhož to je cca 300 m.

Mapa
Oddíl vedou David Tomáš, Vlaďka Choutková, Česťa Socha a Petr Grim. Do oddílu chodí děti přibližně od 5 let až po ty 15-ti leté. Je dobré, aby uměly alespoň trochu plavat. Všemu ostatnímu co se týče vodáckých dovedností je naučíme.

Náplní činnosti je naučit děti ovládat všechna možná plavidla, utužovat kladný vztah k přírodě, kamarádství a také jezdit na spoustu víkendových akcí. Ať už na lodi, pěšky, v zimě na lyžích či běžkách nebo třeba výlety na kole.

Kolik ježdění stojí? Cena chození do oddílu na celý rok se řídí stanovy DDM a je 1000 Kč. Za niž děti dostávají k dispozici veškeré vybavení, které není zrovna levné. Jako jsou lodě, pádla vesty.

Pokud máte zájem přihlásit své děti, nebo se chcete nejdříve podívat jak to u nás chodí tak neváhejte a přijďte na náš úterní trénink. Můžete se přihlásit na stránkách DDM a nebo můžete napsat na e-mail : malej.david@centrum.cz, také lze volat na telefon :
David Tomáš 737 046 697