Soustředění České Vrbné 2017

České Vrbné 2017

Sraz: pátek 21.7. 18:00 na loděnici se sbalenými věcmi
Odlezd: sobota 22.7. 9:00 h z loděnice
Příjezd: sobota 29.7. 17:00 h na loděnici

Z loděnice vyjedeme ve dvou Transitech směr České Budějovice a USD České Vrbné, kde se ubytujeme v krásném místním vodáckém kempu přímo u tréninkové tratě.

areál Lídy Polesné

Zaměříme se na trénování na slalomovém kanále. Jednotlivé pasáže trati mají různou obtížnost, takže pro všechny věkové kategorie se najde místečko, které bude vhodné na trénink. Spát budeme v kempu, kde je k dispozici sprcha, záchody, dětské hřiště. Kolem areálu vede bruslařská dráha České Budějovice – Hluboká, tak kdo máte brusle, můžete si je vzít sebou. Navštívíme zámek Hluboká, Zoo a projdeme si náměstí v Českých Budějovicích.
Pokud čas dovolí, máme připravený výlet na Kleť a do Českého Krumlova.

Kanál budeme jezdit na nafukovacích deblech značky Rio a s každým mladším členem jede zkušený zadák. Vlnky jsou to mírné a hravé, takže žádná divočina. Rozhodně se není čeho bát! Na kajacích pojedou jen ti vyježděnější. Spát se bude ve stanech a vařit budeme střídavě na ohni, nebo na vařiči. K dispozici jsou sprchy s teplou vodou a splachovací WC, takže slušný konfort. Věci sbalte dětem do lodního pytle! Mobil a jiné cenosti dětem nedávejte!!!

Cena soustředění 3 600,- Kč.


POZOR!!! V seznamu věcí je napsán ještě pas a pojištění, tyto body děti mít nebudou! Stačí karta pojišťovny a platný papír o bezinfekčnosti od doktora.

Kapesné pro děti doporučuji maximálně 100,- Kč.
Seznam věcí na soustředění


V pátek se sejdeme již se zabalenými věcmi a každý si zabalí přidělené věci na vodu. V sobotu si už jenom nastoupíme do aut a vyrážíme.

V pátek 21.7. v 18:00 se sejdeme na loděnici kde bude probíhat balení erárních věcí. Ve sobotu 22.7. v 9:00 všichni účastníci dorazí na loďárnu již jen s batůžkem na cestu.

Napsat komentář