Rakousko 2018

Odjezd: sobota 21.7. 8:00 h z loděnice
Příjezd: sobota 28.7. 18:00 h na loděnici

Z loděnice vyjedeme ve dvou Transitech směr Jindřichův Hradec, Suchdol a poté Rakouskem do vesničky Wildalpen, kde se ubytujeme v krásném místním vodáckém kempu přímo u tréninkové vlnky.

Tak tohle je Salsa
 

Zaměříme se na řeku Salsa a Enns. Někteří z vás již tento tábor s námi zažili, tak víte na co se těšit. Pro ty kteří pojedou poprvé, řeky patří k nejhezčím v Rakousku. Jezdí je úplní začátečníci, takže nic náročného v nádherném prostředí s neuvěřitelně čistou vodou.
Na pěší výlet se vydáme v údolí Ennsu, kde se nacházejí nádherné přírodní scenérie.

Pohled do kaňonu Salsy
Řeku pojedeme na nafukovacích deblech značky Rio a s každým mladším členem jede zkušený zadák. Řeky jsou to mírné a hravé, takže žádná divočina. Rozhodně se není čeho bát! Na kajacích pojedou jen ti vyježděnější. Spát se bude ve stanech a vařit budeme střídavě na ohni, nebo na vařiči. K dispozici jsou sprchy s teplou vodou a splachovací WC, takže slušný konfort. Věci sbalte dětem do lodního pytle! Mobil a jiné cenosti dětem nedávejte!!!

Cena tábora 4 500,- Kč.


POZOR!!! Nutno ještě sjednat pojištění, které není v ceně!. Je nutné dbát na to, aby děti měly připojištění „SPORTOVEC“ kvůli jízdě na vodě!

Kapesné pro děti doporučuji maximálně 10,- euro.

Seznam věcí na tábor


Nezapomeňte sebou pas, kartičku pojišťovny, pojištění

 

V pátek 20.7. v 17:00 se sejdeme na loděnici kde bude probíhat balení erárních věcí a vašich loďáků. V sobotu 21.7. v 8:00 všichni účastníci dorazí na loďárnu již jen s batůžkem na cestu.